Du er i gang med at oprette dit login
Fornavn:
Efternavn:
Login:
Ønsket kodeord:
Gentag kodeord:
Email:
Klasse:
Skole:
Find din skole, ellers indtast nedenfor.
1. måneds prøveskole (000001)
10'Ende (607030)
10. klasse Aabenraa (545016)
10. klasse Campus Køge (280535)
10. klasse Gribskov (280371)
10. Klasse-Center Bornholm (400036)
10. Klasse-Center Djursland (707011)
Aabæk Efterskole (545300)
Aabenraa Statsskole (545008)
Aabenraa Ungdomsskole (545210)
Aabybro Skole (849005)
Aalborg Friskole (851070)
Aalborg Handelsskole (851402)
Aalborg Katedralskole (851060)
Aalborg Studenterkursus (851057)
Aalborg universitet
Aalborghus Gymnasium (851059)
Aale Hjortsvang Skole (627006)
Aalykkeskolen (621017)
Aarhus Business College (281399)
Aarhus Efterskole (751312)
Aarhus Katedralskole (751071)
Aarhus Private Gymnasium (280681)
AARHUS TECH (751401)
aarhus universitet
Abildgårdskolen (461039)
Ådalens Skole (280222)
Ådalskolen (329901)
Ådalskolen (461047)
Adgangskursus, DTU (A01943)
Adventure Efterskolen Sønderjylland Skelde (507301)
Agerbæk Skole (567001)
Agerskov Ungdomsskole (525300)
Agroskolen Hammerum (657303)
Ahlmann-Skolen (537001)
Ak10vet (280358)
Akademi for specialundervisning til voksne og unge (615901)
Akademisk Studenterkursus (101108)
Ålholm Skole (101076)
Alinea (A00784)
Allerød Gymnasium (201007)
Alme Skole (213008)
Alminde-Viuf Fællesskole (621001)
Alslev Skole (573001)
Alssundgymnasiet Sønderborg (537011)
Amager Fælled Skole (101174)
Amager's International School (101163)
Amagerskolen (669008)
AMU Syd (621407)
AMU-Fyn (461420)
AMU-Vest (561413)
Andreasskolen (315013)
Andst Skole (575001)
Anna Trolles Skole (429001)
Ans Skole (771001)
Ansager Skole (577001)
Antvorskov Skole (333015)
AOF Center Fyn Sprogskole (479023)
AOF Sjælland Nord (265375)
AOF Sprogcenter Nordvest (315019)
Arbejdsgiver Roskilde >Kommune
Århus Akademi (751069)
Århus Købmandsskole (751402)
Århus Købmandsskole - @ventures (A01114)
Århus Social- og Sundhedsskole (751443)
Århus Statsgymnasium (751072)
Årre Skole (567007)
Arresø Skole, Magleblik (211009)
Asgårdsskolen (329019)
Asmildkloster Landbrugsskole (791300)
Assensskolen (421009)
Astrup Skole (801002)
ATTAT (999001)
Augustenborg Skole (501001)
Auning Skole (747001)
Auraskolen, Hjerting (561011)
Aurehøj Gymnasium (157027)
Avedøre Skole (167009)
Bække Skole (575004)
Baggesenskolen (325003)
Bagsværd Gymnasiums Grundskole (159034)
Bagsværd Kostskole Og Gymnasium (159020)
Bagsværd Skole (159001)
Bakkegårdsskolen (157001)
Bakkelandets Friskole (601009)
Bakkeskolen (159039)
Bakkeskolen (615025)
Bakkeskolen (621012)
Ballerup Ny Skole (151018)
Balletskolen (661020)
Balsmoseskolen (171004)
Bandagistuddannelsen i Horsens - VIA UC (615401)
Barrit Skole (619002)
BASE 4000 - Roskilde Produktionsskole (265351)
Bavnehøj Skole (101062)
Bellahøj Skole (101011)
Bernadotteskolen (157013)
BillundSkolen (280316)
Bindernæs Efterskole (383300)
Bindslev undervisningssted (819001)
Birkelundskolen (661014)
Birkerød Skole (280327)
Birkhovedskolen (449002)
Bjergsnæs Efterskole (791303)
Bjerre Gymnastik- og Idrætsefterskole Akademiet (619301)
Bjørns Internationale Skole (101152)
Blåbjergskolen, Nr. Nebel afd. (553007)
Blåkilde Efterskole (655300)
Blåvandshuk Skole (555001)
Blovstrød Skole (201001)
Boesagerskolen (171002)
Bogense Skole (423001)
Bogø Kostskole (365008)
Bohrskolen, Ådal (561014)
Bording Skole (663001)
Bordings Friskole (101086)
Borgerskolen (169007)
Børn og Unge (751FV2)
Bornholms Efterskole (400301)
Bornholms Sundheds- og Sygeplejeskole (400405)
Borremose Efterskole (833300)
Borup Ris Skolen (280118)
Borup Skole (267002)
Borupgaard Gymnasium (151023)
Brædstrup Skole (601001)
Brændgårdskolen (657023)
Brændkjærskolen (621003)
Bramdrup Skole (621002)
Bramming Gymnastik- og Idrætsefterskole (557300)
Brårup Skole (779001)
Bråskovgård Efterskole (619305)
Bredsten-Gadbjerg Skole (280335)
Brejning Efterskole (603301)
Brejninggaard Efterskole (681300)
Broager Skole (507001)
Broby Fri- og Efterskole (425300)
Brøndby Gymnasium (153015)
Brøndby Idrætsefterskole (153300)
Brøndby Strand Skole OB (153020)
Brøndbyøster Skole (153018)
Brøndbyvester Skole (153019)
Brønderslev Gymnasium og HF (805013)
Brorsonskolen (573003)
Brøruphus Efterskole (745300)
Buddinge Skole (159002)
Business College Syd Mommark HkS - Sønderborg HS (537411)
Buskelundskolen (743027)
Byens Skole (101111)
Bygholm Landbrugsskole (615300)
Bymarkskolen (823008)
Byplanvejens Skole (851050)
Campus 10 (785015)
Campus Bornholm (400408)
Campus Bornholm - STX (400022)
Campus Kujalleq (892031)
Campus Vejle (631402)
Campusskolen (280342)
CBA
CBS via Smartlearning
ce15aukoien1
Center for kompetenceudvikling Region Midtjylland
Center for Undervisningsmidler, Bornholm (400201)
Center-10, Aarhus High School (751116)
Charlotteskolen (169013)
Christiansbjerg dagtilbud (A03619)
Christianshavns Gymnasium (101118)
Christianshavns Skole (101047)
CLAVIS sprog & kompetence - Roskilde (280080)
Clio Online (A01880)
College360 (280951)
Cosmosskolen, Boldesager (561003)
CPH - Uddannelsescenter København Vest (183407)
CPH WEST - CPH 10. klasse (280509)
CPH WEST - Talent:10 (280579)
CPH WEST, Erhvervsuddannelse Ballerup (151406)
CPH WEST, Ishøj Gymnasium (stx) (183007)
CSU Egedammen (219018)
CSU-Slagelse, afd. Sverigesvej (333902)
CSV (621027)
CSV Odense - Vestfyn - Brangstrup (461902)
CVU København og Nordsjælland (101546)
Dagbehandlingsskolen Kejserdal (280345)
Dagplejen Favrskov Øst (A04264)
Dalumskolen (461003)
Damhusengens Skole (280825)
Danehofskolen (449007)
Danmarks Medie- og journalisthøjskole, København (101465)
Dannevirkeskolen (515022)
Dansborgskolen (167001)
Danske Skoleelever - EI projektet (A12532)
De Frie Skolers EDB-Brugs a.m.b.a. (100012)
Dejbjerglund Efterskole (669302)
Den Danske Husflidsefterskole i Skjern (669303)
Den Fri Hestehaveskole (703007)
Den Frie Lærerskole (427402)
Den Jydske Haandværkerskole (709401)
Den moderne kulturelle skole (751098)
Den Tyske Efterskole Tinglev (539300)
Det 10. element Albertslund 10. kl. skole (165017)
Det Frie Gymnasium (101171)
Det Frie Gymnasiums Grundskole (101170)
Det Kgl Vaisenhus Skole (101080)
Deutsche Privatschule Apenrade (545006)
DIA Privatskole (101149)
Diakonissestiftelsen (147415)
Distrikt Nord, Aalbæk skoleafdeling (841003)
Distrikt Vest, Bangsbostrand afdeling (813001)
Distriktsskolen (521003)
Distriktsskolen Øst, Blæsenborgafdelingen (280049)
Djurslandsskolen (725009)
DLF Skolen (A02736)
Døgninstitutionen Sofiedal (539015)
Dragør Skole (280187)
Dronninglund Gymnasium (807010)
Dueholmskolen (773001)
Dybbøl Efterskole (537302)
Dyhrs Skole (333014)
Dyssegårdsskolen (157002)
Eaa
EAAA
Ebeltoft Skole (701001)
Efterskolen Ådalen (715300)
Efterskolen Alterna (719304)
Efterskolen Frydensberg (719303)
Efterskolen Solgården (655302)
Egå Gymnasium (751110)
Egebakkeskolen (751095)
Egedal Gymnasium & HF (235005)
Egelundskolen (165001)
Egeskolen (189006)
Eggeslevmagle Skole (331003)
Egholmskolen (187001)
Egtved Skole (605002)
EGU-portal (A02537)
Eisbjerghus Efterskole (451304)
Ejstrupholm Skole (625001)
Ellebækskolen (661017)
Ellekildeskolen (376001)
Ellemarkskolen (259003)
Elsesminde, Odense Produktionsskole (461350)
Elsted Skole (751007)
Enghavegård Skole (159004)
Enghaveskolen (461901)
Engskovskolen, afdeling Jernløse (321002)
Engskovskolen, afdeling Undløse (321004)
Ergoterapeutuddannelsen Holstebro
Ergoterapeutuddannelsen i Esbjerg (561414)
Erhversakademi sydvest
Erhvervsakademi Aarhus
Erhvervsakademi Aarhus (751470)
Erhvervsakademi Dania (730401)
Erhvervsakademi Kolding (621413)
Erhvervsakademi MidtVest (657418)
Erhvervsakademi Sjælland (259404)
Erhvervsakademi SydVest (561427)
Erhvervsakademiet Copenhagen Business Academy (101605)
Erhvervsakademiet Lillebælt (461451)
Erhvervsgymnasiet Grindsted (565401)
Erhvervsskolen Nordsjælland (219411)
Erhvervsskolen Nordsjælland, Hillerød, Milnersvej (219401)
Erhvervsskolerne Aars (861403)
Erhvervsskolernes Forlag (A01676)
Ernæring og Sundhedsuddannelsen i Aarhus - VIA UC (751455)
Ernæring og sundhedsuddannelsen i Haderslev (515408)
Erritsø Centralskole (607003)
Esbjerg Gymnasium og HF Kursus (561027)
Esbjerg Produktionsskole (561350)
Esbjerg Realskole (561026)
Espergærde Gymnasium og HF (217017)
Esrum Kostskole (213010)
EUC Lillebælt (607405)
EUC Nord (821409)
EUC Nordvest (787410)
EUC Nordvestsjælland (315412)
EUC Nordvestsjælland (323401)
EUC Sjælland (373401)
EUC Syd (537401)
EUC Vest (561401)
Faaborg Gymnasium (431013)
Faaborg-Midtfyn Ungdomsskole (430210)
Faaborgegnens Efterskole (431304)
Fælleshåbsskolen (280333)
Fællesskolen Favrdal-Fjelstrup (280240)
Faglige Udvalg (A00133)
Falkonergårdens Gymnasium og HF-Kursus (147024)
Fanø Skole (563001)
Fårevejle Fri- og Efterskole (305011)
Farmen Dagskole (315020)
Farsø Skole (809001)
Fårup Skole (729003)
Favrskov Gymnasium (709006)
Favrskov Produktionsskole (767350)
FGU Aalborg (281027)
FGU Bornholm (281052)
FGU Hovedstaden (281051)
FGU Lolland-Falster (281046)
FGU Midtjylland (281032)
FGU Nordsjælland (281047)
FGU Sønderjylland (281039)
FGU Sønderjylland - Sønderborg Linde Allé (281507)
FGU Sønderjylland - Sønderborg Solglimt (537350)
FGU-institutionen i Kolding og Vejen Kommuner (281038)
Firehøjeskolen afd. Nørup (280332)
Firhøjskolen (301004)
Firkløverskolen (731030)
Firkløverskolen (280334)
Fjerritslev Gymnasium (811009)
Fjerritslev Skole (811001)
Fjordskolen (369002)
Fjordskolen (545901)
Fjordskolen - Byskoleafdelingen (367001)
Flemming Efterskole (627300)
Fløng Skole (169001)
Forældreskolen i Aarhus (751059)
Forberedelsesskolen (731016)
Forsikringsakademiet (FOAK)
Fortunaskolen, Bakkevej (557001)
Fourfeldtskolen (561006)
Føvling Skole (569001)
Fredensborg Skole (280119)
Fredericia Gymnasium (607019)
Fredericia Realskole (607015)
Frederik Barfods Skole (147017)
Frederiks Skole (769001)
Frederiksberg Gymnasium (147025)
Frederiksberg Hf-Kursus (147037)
Frederiksberg Ny Skole (280091)
Frederiksberg Skole (335002)
Frederiksborg Byskole (219002)
Frederiksborg Gymnasium og HF (219012)
Frederikshavn Gymnasium Og Hf-Kursus (813012)
Frederikshavn Handelsskole (813402)
Frederikshavn Kommunale Ungdomsskole (813211)
Frederikssund Gymnasium (209006)
Frederikssund Private Realskole (209005)
Frederiksværk Skole (280197)
Frederiksværk Skole, Melby (211004)
Frejaskolen (101538)
Friskolen - Østerlund (523013)
Friskolen Helios (575014)
Friskolen i Bramming (557007)
Friskolen og Idrætsefterskolen Ubby (317006)
Friskolen Østerlars (400006)
Fritids- og ungdomsskole Grenåvej Øst (280114)
Fritids- og ungdomsskole Skanderborgvej (280146)
Frøbjerg-Orte Friskole (499005)
Frøslevlejrens Efterskole (503301)
Frydenstrandskolen (813002)
Fryndesholm skole (501002)
Fuglsanggårdsskolen (173003)
Funder Skole (743001)
Fussingø-egnens Friskole (729006)
Fyns Hf-Kursus (461048)
Gadehaveskolen (169011)
Galten Friskole (703005)
Gammel Hellerup Gymnasium (157029)
Gammelgaardskolen (751013)
Ganløse Skole (235001)
Gårslev Skole (603002)
Gåsetårnskolen, Iselinge (397008)
Gåsetårnskolen, Ørslev (397007)
Gasværksvejens Skole (101586)
Gedved Skole (609004)
Gefion Gymnasium (101624)
Gentofte Hf (157028)
Gentofte Skole (157003)
Gentofte Studenterkursus (157022)
German European School Singapore (A03823)
Gesten Centralskole (575005)
Gilbjergskolen (280270)
Gildbroskolen (183003)
Gimsing Skole (671001)
Gjellerupskolen (657020)
Gjessø Skole (749002)
Gl Hasseris Skole (851010)
Gl Lindholm Skole (851011)
Gladsaxe Gymnasium (159028)
Glamsbjerg Fri-og Efterskole (433005)
Glamsdalens Idrætsefterskole (433303)
Glostrup skole, Nordvang (161002)
Glostrup Skole, Vestervang (161004)
Gødvad Efterskole (743302)
Gram Skole (511003)
Gråsten Friskole (513008)
Gråsten Landbrugsskole (513301)
Grejsdal Skole (631003)
Grejsdalens Efterskole (631300)
Greve Gymnasium (253010)
Gribskov Gymnasium (215010)
Grindsted Gymnasium & HF (565013)
Grindsted Landbrugsskole (565301)
Grindsted Privatskole (565010)
Grindsted Vestre Skole (565009)
Grøndalsvængets Skole (101015)
Grønnemose Skole (159006)
Grønnevang skole (280164)
Grønvangskolen (575003)
Grydemoseskolen (217021)
Gug Skole (851015)
Guldberg Skole (101035)
Gyldendal Uddannelse - Medarbejdere (A02455)
Gylling Efterskole (727300)
Gylling Skole & Børnehus (727001)
Gyvelhøjskolen (703001)
Haahrs Skole (479013)
Haarby Efterskole (437300)
Hadbjerg Skole (709003)
Haderslev Handelsskole (515402)
Haderslev Katedralskole (515017)
Haderslev Realskole (515014)
Haderup Skole (651003)
Hadsten Skole (709001)
Hadsund Skole (815002)
Hældagerskolen (631017)
Hærvejsskolen (280320)
Hald Ege Efterskole (791304)
Halstedhus Efterskole (359302)
Hammerum Fri- og Efterskole (657300)
Hammerum Skole (657005)
Handelsfagskolen (727401)
Handelsgymnasiet Vestfyn (421401)
Handelsskolen København Nord (173410)
Handelsskolen Minerva (731416)
Handelsskolen Silkeborg (743402)
Håndværker-Skolehjemmet i København (101571)
Hans Knudsen Instituttet (280234)
Hans Rømer Skolen, afdeling Vestermarie (400031)
Hansenberg (621401)
Hårby Skole (437002)
Hardsyssel Efterskole (671302)
Hareskov Skole (189001)
Harreslev Danske Skole (952211)
Haslev Gymnasium Og Hf (313006)
Hasselager Skole (751016)
Hasseris Gymnasium (851062)
Havrehedskolen (483002)
Hedegårdenes Skole (265005)
Hedensted Skole (613002)
Hee Skole (667002)
Hejnsvig Skole (565004)
Hellebækskolen (217002)
Hellebjerg Idrætsefterskole (619300)
Hellerup Skole (157047)
Hellevad Børneunivers (529002)
Helsingør Gymnasium (217019)
Helsingør Kommunale Ungdomsskole (217210)
Helsingør Skole, afdeling Gurrevej (217008)
Henriette Hørlucks Skole (461042)
Herfølge Skole (259004)
Herlev Gymnasium og hf (163010)
Herlufmagle Skole (370004)
Herlufsholm Skole og Gods (373024)
Herning Friskole (657025)
Herning Gymnasium (657030)
Herning HF og VUC (657248)
Herning Kommune, Børne og Unge (657922)
Herning Ungdomsskole (657210)
Herningsholm Erhvervsskole (657401)
Herningsholm Erhvervsskole og Gymnasier (281009)
Herningsholmskolen (657007)
Herningvej Skole (851066)
Herstedøster Skole (165019)
Herstedvester Skole (165020)
HF & VUC FYN (461248)
HF & VUC FYN Middelfart (445247)
HF & VUC FYN Nyborg (449247)
HF & VUC FYN Odense (461247)
HF & VUC FYN Søndersø (483247)
HF & VUC København Syd, Hvidovre (167248)
HF & VUC Nordsjælland (219248)
HF & VUC Nordsjælland, Hillerød afd. (219247)
HF-Centret Efterslægten (101247)
Hillerød Vest Skolen (280163)
Himmelbjergegnens Natur- Og Idrætsefterskole (737301)
Himmelev Gymnasium (265022)
Himmelev Skole (265006)
Himmerlands Ungdomsskole (861300)
Himmerlandscentrets Idrætsefterskole (833302)
Hirtshals undervisningssted (819002)
Hjalleseskolen (461007)
Hjerm Skole (671002)
Hjørring Friskole (821017)
Hjørring Gymnasium og HF-Kursus (821015)
Hjørring Ny 10. (821019)
Hjørring Private Realskole (821011)
Hjørring Produktionsskole (821350)
Højby Friskole (461041)
Højdevangens Skole (101052)
Høje-Taastrup Gymnasium (169017)
Højelse Skole (259005)
Højen Skole (631005)
Højene undervisningssted (821003)
Højmark Skole (667004)
Højmarkskolen (569004)
Højvangskolen (751018)
Højvangskolen (615020)
Holbæk By Skole, afdeling Absalon (315021)
Holbæk By Skole, afdeling Bjergmark (280295)
Holbæk Ungdomscenter (316001)
Holbergskolen (101030)
Holbergskolen (303001)
Holme Skole (751017)
Holmebækskolen (259015)
Holmegaard Heldagsskole (357005)
Holmegaardskolen (357002)
Holmegårdsskolen (167003)
Holstebro Friskole (661018)
Holstebro Gymnasium og HF (661015)
Holte-Hus Efterskole (181303)
Høng Efterskole (319300)
Høng Gymnasium og HF (319008)
Høng Skole (319002)
Hoptrup Efterskole (515302)
Hørby efterksole
Hørby Efterskole (847301)
Hørby-Dybvad Skole (280043)
Hornbæk Skole (217003)
Horne Efterskole (819300)
Hornslet Skole (733001)
Horsens Byskole (615024)
Horsens Gymnasium (615021)
Horsens HF & VUC (615248)
Horsens Statsskole - Gymnasium og HF-Kursus (615018)
Hørup Centralskole (535001)
Hostruphøj (846001)
Hotel- Og Restaurantskolen (101403)
Hotel- og Restaurantskolen, 10. klassecenter (280438)
Hou Maritime Idrætsefterskole (727305)
Hovedgård Skole (609001)
Hovedstadens Ordblindeskole (101576)
Hulvej Skole (615016)
Hummeltofteskolen (173004)
Hundborg Skole (787003)
Hunderupskolen (461008)
Hundested Skole, Lerbjerg (221002)
Husum Skole (101017)
Hvalsø Skole (257001)
Hvidebækskolen (317001)
Hvidovre Gymnasium & HF (167012)
Hvilebjergskolen (311004)
IBA Kolding
IBC International Business College (621402)
IBC, 10. klasse (280525)
IBOS
Ida Holsts Skole (479014)
Idestrup Privatskole (280210)
Idrætsdagtilbuddet Trige - Spørring (A03605)
Ikast-Brande Gymnasium (663007)
Ikast-Brande Ungdomscenter (663010)
Ingrid Jespersens Gymnasieskole (101153)
InLogic (A02437)
Intensiv special uddannelsen region syd
Ishøj Skole (183001)
Islev Skole (175002)
IT-Universitetet i København (101530)
Jægerspris Skole (250004)
Jakobskolen (751080)
Johannesskolen (147026)
Johannesskolen (147034)
Jordbrugets Uddannelsescenter Århus (751398)
Jyllinge Skole (255004)
Kalbyrisskolen (373002)
Kalundborg Gymnasium og HF (323012)
Kangillinnguit Atuarfiat (890606)
Karensmindeskolen (845011)
Karlskov Friskole (611013)
Karlslunde Skole (253002)
Kastanievej Efterskole Frederiksberg (147304)
Kastrupgårdsskolen (185010)
Katrinedals Skole (101019)
Katrinedalskolen, afdeling Gislinge (339005)
Katrinedalskolen, afdeling Tuse (315005)
Kernen (479024)
Kerteminde Byskole (280456)
Kerteminde Efterskole (439300)
Kerteminde Skole (439003)
Kibæk Skole (685001)
Kildedamskolen, afdeling Ugerløse (345005)
Kildegård Privatskole (157040)
Kilden STU (A03649)
Kildeskolen (101162)
Kirke Saaby Skole (257002)
Kirkebakkeskolen (631006)
Kirkeskolen (669003)
Kirsebærhavens Skole (101071)
Kirstine Seligmanns Skole (631018)
Kirstinebjergskolen, Indre Ringvej (607006)
Kirstinedalsskolen (259006)
Kjærgård Landbrugsskole (557302)
Klejtrup Musikefterskole (775302)
Kliplev Skole (519003)
Klippen. Den Kristne Friskole (705006)
Klokkerholm Skole (807006)
Kløver-Skolen (537019)
KMD A/S (A03204)
København Nord, Lyngby Handelsskole (173402)
Københavns åbne Gymnasium (101121)
Københavns Erhvervsakademi (KEA) (101604)
Københavns Hovedbibliotek (A03229)
Københavns Komm. Ungdomsskole, Byhøjskolen (101214)
Københavns Kommunes Ungdomsskole Amager (101213)
Københavns Private Gymnasium (280100)
Københavns Sprogcenter (101198)
Københavns tekniske Skole (101401)
Københavns Tekniske Skole, 10. klasse (280323)
Københavns Universitet (101582)
Københavns VUC (101253)
Købmagergades Skole (607005)
Køge Gymnasium (259014)
Køge Handelsskole (259401)
Køge Private Realskole (259022)
Kokkedal Skole (280122)
Kold College (461305)
Kolding Gymnasium, HF-Kursus og IB School (621021)
Kolding HF og VUC (621247)
Kolding Realskole (621019)
Kolding Sygehus
Koldingegnens Idrætsefterskole (621304)
Kolind Centralskole (721002)
Kompetencecenter Kalvehave (280355)
Kompetencehuset (751382)
Kongehøjskolen (280319)
Kongevejens Skole (173005)
Kongsbjergskolen (623002)
Kongsholm Gymnasium & HF (165018)
Korinth Efterskole (431301)
Kornmarkskolen (280166)
Korsager Skole (101021)
Korshøjskolen (723004)
Korup Skole (461013)
Kragelundskolen (751021)
Kratbjergskolen afd. Engholm (201005)
Krogårdskolen (253003)
Kroggårdsskolen (461015)
Krumsø Fri- Og Kostskole (359005)
Kulsbjerg Skole, Mern (280356)
Kulsbjerg Skole, Nyråd (397006)
Kulsbjerg Skole, Stensved (361003)
Kvikmarkens Privatskole (159016)
Ladelund Efterskole (575306)
Lærdansk Aarhus (751104)
Lærdansk Esbjerg (561101)
Lærdansk Herning (657039)
Lærdansk Odense (461104)
Lærdansk Ringsted (329024)
Lærdansk Sønderborg (540001)
Lærdansk/Ringkøbing-Skjern (280254)
Læreruddannelsen Blaagaard/KDAS - UCC (159403)
Læreruddannelsen Bornholm - UCC (400415)
Læreruddannelsen i Aalborg (851409)
Læreruddannelsen i Aarhus - VIA UC (751419)
Læreruddannelsen i Esbjerg (571402)
Læreruddannelsen i Haderslev (515403)
Læreruddannelsen i Hjørring (821404)
Læreruddannelsen i Jelling (617401)
Læreruddannelsen i Nørre Nissum - VIA UC (665402)
Læreruddannelsen i Silkeborg - VIA UC (743404)
Læreruddannelsen i Skive - VIA UC (779403)
Læreruddannelsen på Fyn (461413)
Læreruddannelsen Zahle - UCC (101438)
Langebjergskolen (208008)
Langhøjskolen (735005)
Langhøjskolen (167004)
Langkær Gymnasium og HF (751077)
Langsøskolen (743016)
Låsby Skole (737003)
Laursens Realskole (751060)
Learnmark Horsens (615402)
Ledernes KompetenceCenter
Lektiecafe (A02727)
Lemvig Gymnasium (665021)
Levring Efterskole (771300)
Lille Næstved Skole, afd. Herlufsholmsvej (373005)
Lille Værløse Skole (189002)
Lillerød Skole (201004)
Lilleskolen I Odense (461068)
Limfjordsskolen Struer (280686)
Lind Skole (657010)
Lindebjergskolen (255001)
Lindegårdsskolen (173006)
Lindehøjskolen (163001)
Lindeskovskolen (369009)
Lindevangskolen (147002)
Lindved Skole (627001)
Lisbjergskolen (751022)
Løgstør Skole (827002)
Løgumkloster Efterskole (521300)
Løjtegårdsskolen (185003)
Løkkefonden (A03110)
Løkken undervisningssted (829002)
Lolland Produktionsskole (360350)
Løsning Skole (613005)
Løvvangskolen (851045)
Lukas-Skolen (631029)
Lumby Skole (461016)
Lundagerskolen (615902)
Lundehusskolen (101138)
Lunderskov Efterskole (623301)
Lundgårdskolen (657022)
Lykkebo Skole (101072)
Lykkegårdskolen (621025)
Lykkesgårdskolen (573006)
Lyngby Private Skole (173013)
Lyngby-Tårbæk Ungdomsskole (173210)
Lynghøj Efterskole (845301)
Lynghøjskolen (265008)
Lyngholmskolen (190003)
Lyreskovskolen (280321)
Lyshøjskolen (621013)
Lystrup Skole (751066)
Magleby Fri- og Efterskole (481303)
Maglegårdsskolen (157005)
Maglehøjskolen (237004)
Malling Skole (751024)
Måløv Skole (151006)
Måløvhøj Skole - Østerhøj (151013)
Mariager Høj- & Efterskole (Højskolen) (719301)
Mariager Skole (719003)
Mariagerfjord Gymnasium (823007)
Mariagerfjord Ungdomsskole (801213)
Maribo Gymnasium (363010)
Maribo Skole - Borgerskoleafdelingen (280048)
Marie Jørgensens Skole (461043)
Marie Kruses Skole (207007)
Marie Mørks Skole (219010)
Marselisborg Gymnasium (751074)
Mårslet dagtilbud (A03623)
Mejlby Efterskole (833301)
Mejls-Orten-Tinghøj Friskole (573012)
Mejrup Skole (661005)
Mellemskolen (A00420)
Mellervangskolen (851044)
Mentiqa-Nordjylland (851087)
Mercantec (281398)
Mercantec (791418)
Mercantec, afd. H.C. Andersensvej (791401)
Metropol
Michael Skolen Rudolf Steiner i Hjortespring (151022)
Middelfart Gymnasium og HF-Kursus (445007)
Midtfyns Gymnasium (473018)
Midtgrønlands Gymnasiale Skole (892049)
Midtjysk Efterskole (625300)
Midtsjællands Gymnasium (320003)
Mina Hindholm Efterskole (280548)
Miðnámsskúlin á Kambsdali (A03559)
Mølholm Skole (631009)
Mølkærskolen (447001)
Mølledamsskolen (607033)
Møllehøjskolen (791002)
Mølleholmskolen (169008)
Mølleskolen (737004)
Mosedeskolen (253004)
Muldbjergskolen (821009)
Mulernes Legatskole (461052)
MultiCenter Syd (369350)
Munkebjergskolen (461017)
Munkebo Skole - mellem nor og fjord (280457)
Munkekærskolen (269007)
Munkevængets Skole (621018)
N. Kochs Skole (751061)
N. Zahles Gymnasieskole (101126)
N. Zahles Gymnasieskole (101155)
N. Zahles Seminarieskole (101088)
N.J. Fjordsgades Skole (751027)
Nærum Gymnasium (181018)
Nærum Skole (181003)
Næsbjerg Skole (567003)
Næsby Skole (461018)
Næshøjskolen (751055)
Næstved Gymnasium og HF (373020)
Næstved Kommunale Ungdomsskole (373211)
Nakskov Gymnasium og HF (367008)
NCC-Nationalt Coaching center (A03187)
Netskolen - Styrelsen for IT og Læring (333666)
NEXT UDDANNELSE KØBENHAVN (280727)
Nibe Skole (831003)
Niels Brock (Copenhagen Business College) (101497)
Niels Brock, gymnasieforberedende 10. klasse (280611)
Niels Steensens Gymnasium (101154)
Nim Skole og Børnehus (601004)
Nivå Skole (280121)
No Name intern skole (840003)
NOH
Nord-Bo (280001)
Nord-Vest Privatskole (101581)
Nordbakkeskolen (329008)
Nordborg Slots Efterskole (523300)
Norddjurs Friskole (707009)
Nordenskov Skole (567006)
Nordfyns Efterskole (483300)
Nordfyns Gymnasium (483008)
Nordfyns Kommune (480000)
Nordjyllands Landbrugsskole (831401)
Nordre Skole (791005)
Nordregårdsskolen (185004)
Nordsjællands Efterskole (215300)
Nordsjællands Grundskole og Gymnasium samt HF (227007)
Nordstjerneskolen (280272)
Nordstjerneskolen (280348)
Nordvestsjællands HF & VUC (315248)
Nordvestskolen, Ravnsborg afdeling (379004)
Nordvestskolen, Stormark afdeling (367005)
Nørre Aaby Efterskole (451300)
Nørre Aaby Skole (451002)
Nørre Fælled Skole (101045)
Nørre Gymnasium (101120)
Nørrebro dagtilbud (A03600)
Nørreskov-Skolen (523001)
Nørresundby Gymnasium og HF (851061)
Nørrevangsskolen (731014)
Nøvling Skole (851022)
Nr Uttrup Skole (851020)
Ny Hollænderskolen (147044)
Nyager Skole (175003)
Nyborg Gymnasium (449010)
Nyborg Gymnasium, 10. klasse-center (280691)
Nyborg Private Realskole (449008)
Nydamskolen (533004)
Nykøbing F
Nykøbing Katedralskole (369013)
nykøbing ucsj
Nymarkskolen (280113)
Nyvangsskolen (731005)
Ø-gaderne dagtilbud (A03601)
Odder Gymnasium (727012)
Odense Fagskole (461300)
Odense Katedralskole (461050)
Odsherreds Efterskole (305302)
Odsherreds Gymnasium (305014)
Øhavsskolen (280810)
Ølgod Efterskole (577300)
Ølgod Skole (577008)
Ollerup Efterskole, Sang og Musik (427301)
Onsild Idrætsefterskole (823302)
Ordrup Gymnasium (157031)
Ordrup Skole (157008)
Øregård Gymnasium (157035)
Ørestad Friskole (101585)
Ørestad Gymnasium (101577)
Ørestad Skole (280047)
Ørstedskolen (482002)
Østbirk Skole (609003)
Osted Skole (261002)
Øster Brønderslev Centralskole (805012)
Øster Farimagsgades Skole (101043)
Øster Starup Skole (605008)
Østerbro International School (101621)
Østerbyskolen (575011)
Østerhåbskolen (615014)
Østermarkskolen (861011)
Østervangskolen (709004)
Østervangsskolen (265013)
Otterup Realskole (471011)
OUH
Oust Mølleskolen (731026)
Outrup Skole (553005)
Overlund Skole (791006)
Paarup Skole (461020)
Paderup gymnasium (731023)
Pædagogisk IT (101299)
Pædagogisk Udviklingsafdeling (561200)
Pædagoguddannelsen i Esbjerg (561406)
Pædagoguddannelsen i Kolding (621404)
Pandrup Skole (835005)
Paradisbakkeskolen (400014)
Paradisbakkeskolen, Svaneke afdeling (400016)
Parkskolen (657036)
Parkskolen (671009)
Parkvejens Skole (727004)
Peder Syv Skolen (263002)
Petersmindeskolen (631012)
Pilehaveskolen (187002)
PITT (851203)
Præstemarkskolen (713004)
Produktionsskolen Lustrupholm (571350)
Produktionsskolen Sydfyns ErhvervsForskole (479350)
professionshøjskole KP
professionshøjskolen Metrophol
Professionshøjskolen Metropol (Nyelandsvej) (147405)
Professionshøjskolen Metropol / Metropolitan UC (219417)
Professionshøjskolen UC Syddanmark (561423)
Professionshøjskolen UCC (University College) (219416)
Professionshøjskolen VIA University College (791413)
Professsionshøjskolen Metropol, Copenhagen
ProMidt. Produktionsskolen Midt (625350)
Prøveskole - PRØV Skriftlig (000003)
Provstegårdskolen (461019)
psyk
Psykologcentrum Aarhus (A03178)
Rådhusskolen (280024)
Rågelund Efterskole (461306)
Randers HF & VUC (731248)
Randers Kristne Friskole (731027)
Randers Realskole (731017)
Randers Social- og Sundhedsskole (731409)
Randers Statsskole (731022)
Randersgades Skole (101039)
Rantzausminde Skole (479008)
Ranum Skole (827005)
Rask Mølle Skole (627003)
Rasmus Rask-Skolen (461021)
Rathlouskolen (727011)
Ravnsholtskolen (201006)
Reerslev Friskole (319009)
Region syddanmark
Ribe Handelsskole (571401)
Ribe Katedralskole (571019)
Ringe Kost- Og Realskole (473014)
Ringkøbing Skole (667008)
Ringsted Komm. Ungdomsskole (329210)
Risbjergskolen (167006)
Rismølleskolen (731006)
Risskov dagtilbud (A03613)
Risskov Efterskole & Sansestormerne (751301)
Risskov Efterskole & Sansestormerne (280307)
Risskov Skole (751032)
Rødding Skole (527004)
Rødkilde Gymnasium (631021)
Rødkilde Skole (101022)
Rødovre Gymnasium (175011)
Rødovre Skole (175004)
Roholte Efterskole (351302)
Rolf Krake Skolen (661002)
Romalt Friskole (280405)
Rønbækskolen (713003)
Rønde Efterskole (739300)
Rønne Privatskole (400021)
Rønneskolen, afdeling Åvang (400020)
Rønneskolen, afdeling Østre (400019)
Rønshoved Skolehjem (513901)
Rosborg Gymnasium & HF (631022)
Rosendalskolen (823004)
Rosengårdskolen (461038)
Rosenkilde Ungdomsuddannelse (333027)
Rosenvængets Skole (791902)
Roskilde Gymnasium (265021)
Roskilde Handelsskole (265403)
Roskilde Katedralskole (265020)
Roskilde Tekniske Skole (265416)
Roskilde Tekniske Skole - Pulsen (265401)
Rudehøj Efterskole (727306)
Rudme Friskole (473015)
Rugvængets Skole (151009)
Rungsted Gymnasium (223009)
Rungsted Skole (223002)
Rybners (280560)
Rybners (280110)
Ryslinge Efterskole (430300)
Særslev-Hårslev-Skolen (483003)
Sahl Friskole (761015)
Sakskøbing Skole (387005)
Samsø Efterskole (741300)
Samsøgades Skole (751036)
Sanderumskolen (461023)
Sankt Annæ Gymnasiums Grundskole (101158)
Sankt Annæ Skole (101084)
Sankt Petri Skole (101089)
Sct. Jacobi Skole (573008)
Sct. Jørgens Skole (265010)
Sct. Knuds Gymnasium (461051)
Sct. Nicolai Skole (259019)
Sct. Norberts Skole (631019)
Sdr Felding Centralskole (685002)
Sdr. Feldings Efterskole (685301)
Sdr. Nærå Friskole og Midtfyns Efterskole (497007)
Sdr. Omme Skole (565007)
Sdr.Bjert Centralskole (621014)
Seden Skole (461025)
Sejergaardsskolen (345007)
Sejs Skole (743010)
Selam Privatskole (751094)
Selandia - CEU (333409)
Selvstændig
Seminarieskolen (851054)
Signaturskolen, Kvaglund (561024)
Signaturskolen, Tjæreborg (561022)
SIK - Sprogcentret i Kalundborg (323015)
Silkeborg Gymnasium (743019)
Silkeborg Ungdomsskole (743211)
Sindal undervisningssted (839006)
Sjælsøskolen (205001)
Sjølund-Hejls Skole (509009)
Sjørring Skole (787006)
Skægkærskolen (743011)
Skælskør Skole (331007)
Skæring Skole (751056)
Skalmejeskolen (657035)
Skals Efterskole (775301)
Skanderborg Gymnasium (745007)
Skanderborg Realskole (745006)
Skanderborg Ungdomsskole (746211)
Skanderborg-Odder Center for uddannelse (745401)
Skanderup Efterskole (623300)
Skansevejens Skole (851026)
Skejby-Vorrevang dagtilbud (A03617)
Skelgårdsskolen (185006)
Skibet Skole (631013)
Skipper Clement Skolen (851055)
Skive College (280942)
Skive Gymnasium Og Hf (779012)
Skive Handelsskole (779402)
Skive Tekniske Skole (779401)
Skjoldhøj dagtilbud (A03646)
Skjoldhøjskolen (751065)
Skødstrup Skole (751039)
Skoleafdelingen Odense (461PC1)
Skolecenter Jetsmark (280481)
Skolen for Gastronomi, Musik & Design (631302)
Skolen for Klinikassistenter og Tandplejere, AOP
Skolen i Midten (766001)
Skolen i Sydhavnen (280129)
Skolen på Amagerbro (101050)
Skolen på Fjorden (305004)
Skolen På Islands Brygge (101059)
Skolen på La Cours Vej (147010)
Skolen På Nyelandsvej (147012)
Skolen på Sønderager (657017)
Skolen Sputnik 2 (101569)
Skolen ved Bülowsvej (147008)
Skolen ved Nordens Plads (280188)
Skolen ved Noret (447004)
Skolen ved Søerne (147052)
Skolen ved Sorte Hest (101594)
Skolen ved Stadion (515901)
Skolen Ved Sundet (101053)
Skoleprojektet Basen (101591)
Skolerne i Nykøbing (280200)
Skolerne i Oure - Sport & Performance (435301)
Skorpeskolen (280447)
Skørping Skole (843004)
Skovgårdsskolen (157009)
Skovlund Efterskole (577301)
Skovlunde Skole (280564)
Skovsgård Tranum skole (803004)
Skovshoved Skole (157010)
Skovvangskolen (711001)
Skovvangskolen (751038)
Skovvejens Skole - Øst (151012)
Skovvejens Skole - Vest (151011)
Skt Knuds Skole (751063)
Skt. Josefs Skole (265019)
Skt. Knud Lavard Skole (173014)
Slagelse Gymnasium (333013)
Slagteriskolen i Roskilde (265402)
Slangerup Skole (280629)
SmartLearning
Småskolen på Christianshede Zoo (663011)
Småskolen ved Nakkebølle Fjord (431017)
Snejbjerg Skole (657014)
Snekkersten skole, Afdeling Egevænget (217010)
Søagerskolen (171001)
Social & SundhedsSkolen, Herning (657412)
Social- og Sundhedsskolen Esbjerg (561415)
Social- og Sundhedsskolen Fyn (461449)
Social- og Sundhedsskolen i Silkeborg (743407)
Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg (787409)
Social- og Sundhedsskolen Skive-Thisted-Viborg (779406)
Social- og Sundhedsskolen Syd (545406)
Social- og Sundhedsskolen, Fredericia-Horsens (607410)
Socialrådgiveruddannelsen i Odense (461412)
Sofie Rifbjerg Efterskole (375301)
Sofiehøj Friskole (280379)
Sofiendalskolen (851027)
Søgård Friskole (519008)
Søhusskolen (461060)
Solbjergskolen (751041)
Solhverv Privatskole (801007)
Solrød Gymnasium (269008)
Solvangskolen (207002)
Sølystskolen (740005)
Sølystskolen (751043)
Sommersted Efterskole (543300)
Sønderborg Statsskole (537010)
Søndergades Skole (805007)
Sønderlandsskolen (661012)
Søndermarkskolen (731008)
Søndermarkskolen (147006)
Søndermarksskolen (631014)
Sønderrisskolen (561039)
Sønderskov-Skolen (537004)
Søndersø Produktionshøjskole (483350)
Søndersøskolen (483004)
Søndervangskolen (711004)
Søndre Skole (259008)
Søndre Skole, Rødby (383002)
Sophienborgskolen (219030)
SOPU København (101449)
SOPU København og Nordsjælland (280107)
SOPU, 10. klasse - Hillerød (280436)
SOPU, 10. klasse - København (280435)
Sorø Akademis Skole (335008)
Sorø Privatskole (335006)
Sorring Skole (705004)
Sortebakkeskolen (833004)
Sortedamskolen (101157)
SOSU C Social- og Sundhedsuddannelses Centret (153408)
sosu esbjerg
SOSU H (281074)
SOSU Nord (851452)
SOSU Nord, Vodskov (851428)
SOSU Nykøbing F. (369409)
SOSU Østjylland (280879)
SOSU-Sjælland (280108)
Spjellerup Friskole (280038)
Sportsefterskolen SINE (521302)
Sportsefterskolen Sjælsølund (223300)
Sprog- og Integrationscenter (369017)
Sprogcenter Midt (615028)
Sprogcenter Randers (731028)
Sprogcentret Holstebro (661021)
SR-akademi
St. Magleby Skole (280186)
Staby Efterskole (679300)
Starup Skole (567005)
Statsfængslet Østjylland (615249)
Stavnsholtskolen (207003)
Stengård Skole (159009)
Stengårdsskolen (237003)
Stenhus Gymnasium Og Hf (315014)
Stenhus Kostskole (315012)
Stenlille Skole (337004)
Stensballeskolen (615011)
Stige Friskole (461046)
STIL - Styrelsen for IT og Læring (A00035)
Stokkemarke Friskole (363013)
Stolpedalsskolen (851028)
Store Andst Efterskole (575304)
Store Heddinge Skole (389008)
Store Magleby Skole Kirkevej (155003)
Store Magleby Skole Vierdiget (155002)
Støvring Gymnasium (845012)
Strandby Skole (813006)
Strandgårdskolen (183004)
Strandmølleskolen (421007)
Strandskolen (751042)
Strandvejsskolen (101041)
Strib Skole (445003)
Struer Statsgymnasium (671014)
Struer Statsgymnasium - 10. klassecentret (280273)
STU Akademiet (280644)
Studie 10 (280500)
Suldrup Skole (845004)
Sundskolen (369005)
Svendborg Erhvervsskole (479413)
Svendborg Gymnasium og HF (479017)
Svendborg Sygehus
Svenstrup Efterskole (373300)
Svenstrup Skole (851030)
Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle (461452)
Syddansk Universitet, Odense (461416)
Syddjurs Friskole (701006)
Sygehusapotekernes kursusvirksomhed
sygeplejerske uddannelsen
sygeplejerskeskole i Nykøbing F.
Sygeplejerskeskole Næstved
Sygeplejerskeuddannelsen i Esbjerg (561407)
Sygeplejerskeuddannelsen Næstved
Sygeplejerskeuddannelsen Nykøbing F.
Sygeplejerskeuddannelsen Thisted
sygeplejerskeuddannelsen, nykøbing F
Sygeplejerskeuddannelsen, Thisted
Sygeplejeskeudddannelsen Thisted
sygeplejestudiet Nuuk
sygeplejeuddannelsen Thisted
Syvstjerneskolen (189004)
Taastrup Realskole (169012)
Tagensbo Skole (101029)
Tale & Høre Instituttet (751085)
Tanderup Skole (429005)
Tangsø skole (665005)
Taps Skole (621031)
Tarm Skole (655008)
Tårnby Gymnasium (185012)
Tårnby Ungdomsskole (185210)
Tårs Skole (821006)
Tasersuup Atuarfia (890201)
Tåsingeskolen (280139)
TCR TiendeklasseCenter Roskilde (265031)
TEC Ballerup (151405)
TEC Frederiksberg (sjv 7) (147430)
TEC Lyngby (Akademivej) (173411)
TEC Teknisk Erhvervsskole Center (147401)
TEC Teknisk Erhvervsskole Center, 10. klassecenter (280433)
Tech College Aalborg (851401)
Teknisk Skole Silkeborg (743401)
Tekniski Skúlin í Tórshavn (116721)
Textilskolen Håndarbejdets Fremmes Skole (181304)
TH. LANGS HF & VUC (743405)
Thisted Gymnasium, STX og HF (787023)
Thomasskolen (151021)
Thorsø/Ulstrup-området (A04258)
Thy-Mors HF & VUC (787248)
Thy-Mors HF & VUC, Thisted (787247)
Thyholm Skole (675001)
Tietgenskolen (461415)
Tilst dagtilbud (A03645)
Tilst Skole (751045)
Tinderhøj Skole (175006)
Tingagerskolen (473009)
Tingkærskolen (461031)
Tingløkkeskolen (461032)
Tistrup Skole (577007)
Toftegård (A02251)
Toftegårdsskolen (431012)
Toftevangskolen (205005)
Tofthøjskolen (837006)
Toftlund Skole (550002)
Tømmerup Fri- og Efterskole (323300)
Tønder Grundskole (541007)
Tønder Gymnasium (541008)
Tønder Handelsskole (541402)
Tønder Overbygningsskole (541004)
Tønder10 (541010)
Tornbjerg Gymnasium (461061)
Tornby undervisningssted (819004)
Tornhøjskolen (851048)
Tørring Gymnasium (627007)
Tørring Skole (627004)
Torslev Skole (847007)
Torstorp Skole (169019)
Tove Ditlevsens Skole (101064)
Tovshøjskolen (751010)
Tradium (280051)
Tranbjergskolen (280458)
Tranegårdskolen (157012)
Tranemosegård (153016)
Tre Ege Skolen, Kværndrup Afdeling (477002)
Trekløverskolen (280633)
Trekronerskolen (265032)
Trøjborg dagtilbud (A03618)
Trongårdsskolen (173009)
TronsøSkolen (565300)
True North Efterskole Snaptun (280443)
Tungelundskolen (767001)
U/NORD (281219)
Ubberud Skole (461034)
UCL Lillebælt
UCL Vejle - Sygeplejerskeuddannelsen
UCN
UCN Mylius Erichsens Vej (851404)
UCplus A/S (151412)
UCRS, 10´eren Skjern (280581)
UCSJ Campus Næstved
UCSJ Campus Slagelse
ucsj nykøbing
ucsj nykøbing f.
Ucsj nykøbing falster
UCSJ Sorø
UCSJ, Campus Næstved (370403)
UCSJ, Campus Roskilde (265421)
UCSJ, Center for videreuddannelse (340402)
UCSJ, Holbæk (315404)
UCSJ, Nykøbing F. (369404)
UCSJ, Slagelse (333404)
UCSJ, Sorø (335401)
UCSJ, Vordingborg (397402)
Uddannelsescenter Holstebro (280052)
Uddannelsescenter Mariebjerg (679012)
Uddannelsescenter Nygård - 10.Klasseskolen (153013)
UddannelsesCenter Ringkøbing Skjern (760401)
UddannelsesCenter Ringkøbing-Skjern (669401)
Uglegårdsskolen (269005)
Uglegårdsskolen - Jersie Afdeling (269002)
Uhre Friskole (653006)
Uldum Skole (627005)
Ulstrup Skole (767002)
Ungdomscenter Knudmosen (657901)
Ungdomsskolen (167210)
UngSyd (461211)
UngVest - en af ungdomsskolerne i Odense (461213)
universitet nuuk
University College Lillebælt
university College Nordjylland
Urbanskolen Urban D (561005)
Usserød Skole (223003)
Utterslev Skole (101540)
Vadehavsskolen (571015)
Vadehavsskolen, Kongeåvej (571002)
Valby Skole (101074)
Valhøj Skole (175007)
Vallensbæk Skole (187003)
Vallerødskolen (223004)
Vanløse Skole (101024)
Varde Gymnasium (573010)
Varde Handelsskole og Handelsgymnasium (573401)
Vedbæk Skole (181007)
Vejen Business College (575402)
Vejen Friskole (575013)
Vejen Gymnasium og HF (575012)
Vejen Kommune (575000)
Vejgaard Østre Skole (851037)
Vejle Friskole (631023)
Vejle Idrætsefterskole (630300)
Vejle Idrætshøjskole (631303)
Vejle Kommunes Skolevæsen (631FV1)
Vejstrup Efterskole (435300)
Vemmedrupskolen (267005)
Vestegnen HF & VUC (165247)
Vestegnens Sprog- og Kompetencecenter (153014)
Vester Hassing Skole (817005)
Vester Mariendal Skole (851040)
Vesterbakkeskolen (731901)
Vesterbølle Efterskole (793300)
Vesterbro Ny Skole (101572)
Vesterdal Efterskole (451301)
Vestergård dagtilbud (A03630)
Vesterkærets Skole (851041)
Vesterlund Efterskole (611300)
Vestermarkskolen (727014)
Vestervang Skole (791013)
Vestervangskolen (657019)
Vestervangsskolen (731011)
Vestervejs Familie- og skoletilbud (280594)
Vestfyns Gymnasium (433006)
Vesthimmerlands Gymnasium og HF (861013)
Vestjydsk Handelsskole & Handelsgymnasium (669402)
Vestjysk Gymnasium Tarm (655010)
Vestre Skole (707004)
Vestre Skole (461035)
Vestre Skole (445004)
Vestre Skole (743012)
VIA Aarhus Campus
VIA Campus N, Aarhus
VIA University Collage, Århus
VIA University Collage, Horsens
VIA University College
VIA University College Randers
VIA University College, Århus
VIA University College, Hostebro
VIA, Viborg
Vibeholmskolen (183002)
Viborg Gymnasium og HF (791017)
Viborg Katedralskole (791016)
Viborg Komm. Ungdomsskole (791210)
Viby Gymnasium (751076)
Viby Skole (751051)
Videbæk Skole (681007)
Viden Djurs (707403)
Vig Skole (343007)
Vigerslev Alles skole (101075)
Vigersted Skole (329012)
Vinding Skole (631015)
Vindinge Skole (265011)
Virring Skole (745004)
Virum Gymnasium (173017)
Virupskolen (751052)
Vissenbjerg Skole (491005)
Vitaskolen (280502)
Vittenbergskolen (571017)
Vodskov Skole (851042)
Voel Skole (705005)
Vojens Gymnastik- og Idrætsefterskole (543301)
VoksenUddannelsescenter Frederiksberg (147248)
Vonsild Skole (621016)
Vorbasse Skole (551003)
Vordingborg Gymnasium & HF (397009)
Vordingborgskolen (397300)
Vpc
Vrå undervisningssted (829005)
VUC Århus (751247)
VUC Holstebro-Lemvig-Struer (661248)
VUC Horsens (615247)
VUC Hvidovre-Amager (167250)
VUC Lyngby (173249)
VUC Ringkøbing - Skjern (669248)
VUC Roskilde, Roskilde afdelingen (265247)
VUC Skive-Viborg - Viborg (791247)
VUC Storstrøm - Vordingborg (397247)
VUC Syd (545248)
VUC Syd - Haderslev (515247)
VUC Vest (561248)
VUC Vestsjælland Syd (333248)
VUC Vestsjælland Syd - Slagelse (333247)
VUC&hf Nordjylland, Aalborg afdeling (851247)
VUK Aalborg (851904)
www.smartlearning.dk
Zealand Business College (280046)
Zealand Business College (280941)
Zealand Business College, EUC Ringsted (329401)
Zealand Business College, Køge
Udfyld formularen og klik [Bestil login]: